35. planinski tabor Robanov kot 2019

27.7. – 3.8. 2019

PD Podnanos in mladinski odsek PD Podnanos vas vabita na že 35. planinski tabor, ki bo tokrat potekal od 27.7. do 3.8.2019 v Robanovem Kotu. Tabor je namenjen osnovnošolskim otrokom od 2. razreda dalje. Odkrivali bomo gorske lepote Kamniško – Savinjskih Alp, uživali v svežem zraku in neokrnjeni naravi, se hladili v mrzlih potočkih, se družili ob tabornem ognju, se učili o  gorništvu in gibanju v gorah, spali v šotorih, se zabavali z različnimi družabnimi igrami ter še mnogo drugega. Če te vsaj kaj od naštetega zanima, ne oklevaj s prijavo, saj jih sprejemamo le do 21.6. 2019!
Prijaviš se lahko kar na spletni strani ali pošlješ prijavo na elektronski naslov: info@pd-podnanos.si, kjer napišeš vse potrebne podatke, ali po pošti, na naslov: PD Podnanos, Podnanos 71, 5272 Podnanos, s pripisom: Tabor Robanov Kot.

RAZPIS

PD Podnanos in mladinski odsek PD Podnanos organizirata  35.  planinski tabor. Odpravili se bomo v Robanov Kot.  Tabor je namenjen otrokom od 2. razreda OŠ dalje.

ROBANOV KOT

Robanov kot je ledeniška dolina in naselje v Zgornji Savinjski dolini, na poti med Lučami in Solčavo. Naselje Robanov Kot nosi ime po tamkajšnji domačiji Roban. Skozi vas teče reka Savinja.

ODHOD IN PRIHOD

Odhod iz Podnanosa: 27. julija 2019 ob 9:00 iz placa.

Prihod v Podnanos: 3. avgusta 2019 okrog 16:00 na plac.

Cena tabora je  100 EUR. Za vsakega  naslednjega  otroka v družini pa  70 EUR.
V ceno so vključeni stroški prevoza na tabor in nazaj, vsi stroški bivanja, prehrane in malice za na pohode.

PLAČILO

Možnost plačila bo 5.7. 2019 od 20:00 do 21:00 v društveni sobi PD Podnanos nad trgovino, takrat boste lahko poravnali ceno taborjenja in članarino. Plačilo (cena + članarina) lahko nakažete tudi na transakcijski račun. Na plačilni nalog UPN poleg prejemnika (PD Podnanos) in zneska izpolnite še:

• ime in priimek udeleženca (otroka)
  • namen plačila: tabor ROBANOV KOT
  • TRR: SI56 0475 1000 0314 379
  • referenca: 00 2019

Vsak otrok, ki se udeleži tabora mora imeti tudi plačano članarino za tekoče leto (Ta naj bo  plačana   najkasneje  do  1.7. 2019).  Samo članarino lahko poravnate v pisarni TIC Podnanos vsako soboto dopoldne. Članarina za leto 2019 znaša 7 EUR.

NA LETOŠNJEM TABORJENJU TE ČAKA:

Hribolazenje in osvajanje vrhov, čudovita gorska pokrajina, svež zrak, spanje v šotorih, veliko družabnih iger, večeri ob tabornem ognju…

PRIJAVE IN INFORMACIJE

Prijavnice oddate najkasneje do 21.6. 2019. Število prijav je omejeno.

Lahko se prijavite:

• Preko spletne strani PD Podnanos: Prijava
  • pošljete po pošti na naslov: PD Podnanos, Podnanos 71, 5272 Podnanos, s pripisom »TABOR ROBANOV KOT«
  • ali pošljete na elektronski naslov: info@pd-podnanos.si (s pripisom vseh podatkov, ki so na prijavnici).

Dodatne informacije:

• Predsednik društva: Boštjan Nabergoj (051 358 367)
  • Tajnica: Irma Božič (040 154 260)
  • Načelnik MO: Tine Božič (040 526 955)

SEZNAM OBVEZNE OPREME

• Nahrbtnik (primeren starosti otroka)
  • Termovelur,
  • Več parov dolgih hlač in majic!
  • Anorak, bunda, kapa, dežnik
  • Planinski čevlji z dobrim podplatom, telovadni copati, obutev za v taboru
  • 8-10 parov nogavic
  • Kratke hlače
  • Majice s kratkimi rokavi
  • Kopalke
  • Perilo za 8 dni
  • Robci
  • Spalna vreča, ležalna blazina , po potrebi še dodatna odeja
  • Baterijska svetilka
  • Plastenke za vodo, posoda za hrano, jedilni pribor (nož, vilice)
  • Pribor za osebno higieno
  • Obliži za žulje (obvezno!)
  • Zaščita pred soncem (pokrivalo, sončna krema) in klopi
  • Članska izkaznica (s plačano članarino), izkaznica Mladi planinec
  • Pisalni pribor
  • Osebni dokument, zdravstvena izkaznica in nekaj denarja za osebne potrebe

* zaradi možnosti dežja priporočamo, da so oblačila v potovalni torbi spakirana v najlon vrečkah.

Mobilni telefoni v taboru niso zaželjeni. Za klice so vedno dosegljivi odrasli, ki lahko otroku tudi omogočijo klic domov.