Vabimo na: Veliko planino (1666 m)

Kapela Marije Snežne na Veliki planini

Velika Planina je prepoznavna zlasti zaradi značilnega pastirskega naselja s tipično arhitekturo. Zanimiv je tudi razgled proti Kamniškim goram. Nanjo se bomo povzpeli v dveh skupinah iz Kamniške Bistrice. V prvi bomo šli peš mimo Planine Konjščice (skupaj do 7 ur hoje), v drugi pa z žičnico (skupaj do 3 ure hoje). Vsi si bomo ogledali cerkvico Marije Snežne in se sprehodili do Domžalskega doma na Mali Planini.

Odhod: nedelja, 22. 7. 2012, ob 6.00 s parkirišča v Podnanosu
Zahtevnost: nezahtevna označena pot
Povratek: okoli 17. ure
Cena prevoza:
člani 10 EUR
nečlani 12 EUR
otroci, dijaki in študentje 8 EUR
Cena žičnice:
odrasli 11 EUR
dijaki, študentje in upokojenci 10 EUR
otroci 8 EUR

Prijave: do četrtka, prejemata Robert Andlovec (031 817 872) in Tomaž Fabčič (041 310 099)

V primeru slabe vremenske napovedi bodo prijavljeni izletniki obveščeni o odpovedi ali preložitvi izleta.

Lepo vabljeni!

Udeležba na lastno odgovornost.