POHOD  za udeležence PLANINSKEGA TABORA in člane PLANINSKEGA KROŽKA

Bližajo se poletne počitnice in z njimi tudi naš planinski tabor in zaključek planinskega krožka. V okviru priprav smo, za vas udeležence tabora, organizirali PRIPRAVLJALNI POHOD, z namenom, da se bolje spoznamo in pripravimo na osvajanje vrhov. Za člane planinskega krožka pa je to priložnost, da se skupaj poslovimo od tekočega šolskega leta. Na pohodu pa se nam lahko pridružite vsi, ki bi želeli sobotni dan preživeti v dobri družbi svojih vrstnikov.

Dobimo se v soboto, 17. 6. 2023na  Gradišču – Kamp Tura, ob 9.00.

Mlajši (prva in druga triada) planinci boste raziskovali planinske poti v okolici, starejši (višji razredi OŠ) pa se boste povzpeli na Gradiško turo po Furlanovi smeri.

Spremljali vas bomo vodniki domačega društva.

Za pohod potrebujete:

• primerno obutev in oblačila
  • zaščito pred soncem (krema, pokrivalo, očala)
  • zaščito pred klopi
  • hrano in pijačo iz svojega nahrbtnika.

PRIJAVE do petka, 16. 6. 2023, pri Barbari (preko SMS-ja na 031 338 631/ preko e-maila: barbi.jez@gmail.com )