37. pohod Večno mladih fantov na Stol

Klub Večno mladih fantov

v soboto 27. avgusta 2011 ob 6.00 uri

Spoštovani!

Večno mladi fantje iz Radovljice v soboto, 27. avgusta 2011, že 37. organiziramo tradicionalni pohod na najvišji vrh Karavank, 2236m visoki Stol. V sklopu prireditve pohodu sledi povorka po ulicah Radovljice ter kulturno zabavni program. Udeleženci pohoda se ob 6.00 uri zjutraj zberejo na parkirišču pred kavarno Ambient (Kranjska c. 15 v Radovljici), kjer vsak pohodnik dobi bone za hrano in pijačo, miniaturni simbol pohoda, novi člani pa tudi klubsko majico.

Iz Radovljice se ob 6.45 krene z osebnimi avtomobili udeležencev do Valvasorjevega doma, kjer je ob 7.15 skupinsko fotografiranje. Sledi pohod na Stol po standardni poti in vrnitev nazaj po »mulatjeri«. Pohodnike bodo varovali gorski reševalci. Ob 15.00 uri bo skupno kosilo v šotoru pred hotelom Grajski dvor v Radovljici, po kosilu, ob 16.30, pa bo sledila povorka po ulicah Radovljice, v kateri bodo poleg pohodnikov in članov kluba sodelovali še člani povabljenih društev iz kulturnega dela programa, konjeniki in starodobna vozila.

Pohoda se uradno udeležijo člani, ki imajo poravnano članarino za leto 2011 v znesku 10,00 EUR in plačajo stroške pohoda v znesku 15,00 EUR.

Vabljeni!
Marko Pangerc, Predsednik VMF