Občni zbor

»Ni nemogočih poti.
Poti, ki štejejo, so poti,
ki jih vodi srce.
Mogočne poti.«

(Tomaž Humar)

VABILO

In morda lahko rečemo, da so v teh dveh letih, ki sta za nami, poti bile malo ali pa zelo nemogoče. Bile so poti in pohodi in izzivi, ki smo jih premagovali večinoma sami ali v družbi svojih bližnjih.

Ker pa so se letos razmere že veliko prej sprostile, vas z velikim veseljem vabimo na redni letni občni zbor Planinskega društva Podnanos, ki bo v soboto, 19. marca 2022 ob 19.00 uri v prostorih Kulturnega doma v Podnanosu.

Lepo vabljeni!

Planinski pozdrav!
Upravni odbor PD Podnanos

Sporočamo pa vam tudi, da višina članarine za leto 2022 ostaja ista kot v lani, več tukaj:

Članarina PD za leto 2022

Lepo vas vabimo, da ste še naprej del našega društva.

Članarino lahko poravnate tudi na TRR račun društva, znamkice pa vam bomo poslali po pošti.

Podatki so:
Planinsko društvo Podnanos
Podnanos 71
5272 Podnanos
TRR: SI56 0475 1000 0314 379, Nova KBM d.d.
Sklic: SI00 2021
Namen plačila: Članarina 2022

Plačilo članarine lahko izvedete tudi preko spleta, več informacij na www.pzs.si.