Kam za novo leto? Nabirat višinske metre!

PLANINSKI VIŠINSKI IZZIV 2022/23

————–

Lahko že rečemo tradicionalno? Letos že tretjič prihaja Planinski višinski izziv!
Vsak od nas včasih potrebuje malce spodbude in dodatne motivacije, da se »spravi v pogon«, zato vam tudi letos ponujamo višinski izziv in vas vabimo, da se nam pridružite.
Tako kot doslej se začne na 1.12., zaključi pa se v prihodnjem letu, na dan pohoda na Konja – 8.1.2023.

Nabrane številke v izzivu 2021/22:

Število vseh pohodnikov 71
Število vseh vzponov 856
Skupno število višinskih metrov 288.255 m

Te zanima bolj podrobna statistika? Oglej si rezultate in statistiko Izziva 2021/22: https://visinski.pd-podnanos.si/statistika/

Da te spomnimo, zakaj bi tudi ti sodeloval/a:

• uživanje v naravi, svežem zraku in čudovitih razgledih
  • izboljšanje fizične pripravljenosti, boljše počutje in razpoloženje
  • povezovanje, druženje in udejstvovanje na drugačen način
  • slovenski duh je tekmovalni duh – gotovo zmoreš kakšen meter več od soseda! 🙂
  • preprosto vodenje tvojih višinskih metrov v spletni aplikaciji
  • lepe nagrade – majice, kosilo, pohod

Oglejte si vtise prvega višinskega izziva:

K izzivu ste vabljeni vsi, mlajši otroci, šolarji, najstniki, mladostniki ter odrasli, starostne omejitve ni. Vzpone na bližnje in daljne vzpetine lahko opravljate individualno ali pa kar cela družina. Postavite si le svoj osebni cilj ter se podate na pot.

V letošnjem Izzivu bomo lahko dosegali višine kar trinajstih vrhov:

Ali veš, da letos Planinsko društvo Podnanos praznuje 40 let? Prav zato dodajamo še en poseben cilj in sicer 40 VZPONOV.

Jih boš prvi/prva nabral/a prav ti?

Svoje vzpone in dosežene višine boste lahko vpisovali na spletni strani Višinskega izziva.

Kakšne so nagrade? Kosila pri Eko koči Nanos + posebno presenečenje, društvene majčke ter brezplačen pohod za vse udeležence.
V lanskem letu nam pohoda za udeležence Izziva žal ni uspelo izpeljati, zato lahko ta “bon” izkoristite na katerem od pohodov/izletov, ki jih bo PD Podnanos izpeljal v letu 2023.

Ne odlašajte, sprejmite izziv in se podajte nabirat višinske metre.
Srečno pot in varen korak!

Ekipa Planinskega višinskega izziva