Planinski tabor 2020 je odpovedan

DRAGI PLANINCI!
Obveščamo vas, da smo se na sestanku upravnega odbora PD Podnanos odločili, da letošnjega planinskega TABORA NE BOMO IZPELJALI. Število okuženih s koronavirusom v Sloveniji narašča, ukrepi in omejitve za preprečitev širjenja okužb se zaostrujejo in zato čutimo, da je odgovornost za izpeljavo tabora brez težav prevelika.
Zahvaljujemo se vsem staršem, ki so nam bili pripravljeni zaupati svoje otroke. Neizmerno si želimo, da bi se situacija izboljšala in da bomo ostale aktivnosti društva izpeljali kot smo si zadali. Vabljeni ste, da se nam pridružite na katerem koli izmed pohodov ali drugih akcij društva.
Upamo, da se na taboru zopet srečamo prihodnje leto!