Dragi člani društva! POZOR POZOR

Ker sta bili naša oglasna deska in facebook stran kar dva meseca rahlo osamljeni, je že skrajni čas, da zopet zaživita in se vrneta na stare tire. Društvenih aktivnosti na žalost nismo mogli izvajati, zato se obračamo na vas!

Katere hribe ste obiskali med karanteno?   Iz katerega vrha ste opazovali sončni vzhod/zahod?  Kakšne planinske ali osebne rekorde ste postavljali?  🏃 Ste ob tem posneli kakšno občudovanja vredno fotografijo? … Če želite ta doživetja deliti z drugimi, nam do srede, 3.6.2020, na gmail društva pd.podnanos@gmail.com ali kot facebook sporočilo pošljite sliko ali krajši zapis o lastnih planinskih doživetjih med karanteno. Vse prejete fotografije in zapise bomo objavili na naši fb strani ter oglasni deski. Ob tem nam nujno napišite ali želite, da je vaš prispevek objavljen anonimno.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje in vam želimo prijeten teden!

Za dodatne informacije pa smo vam vedno na voljo  🙂