32. planinski tabor Mojstrana 2016

Na pohodu30.7. – 6.8. 2016

PD Podnanos in mladinski odsek PD Podnanos organizirata  32.  planinski tabor. Podali se bomo v Mojstrano.  Tabor je namenjen otrokom od 2. razreda dalje.

MOJSTRANA

Mojstrana se nahaja na nadmorski višini 651 m. Znana je kot kraj z zdravilno klimo. Iz Mojstrane vodijo poti v osrčje Triglavskega narodnega parka, zato je kraj postal pomembno izhodišče za planinske ture v Julijske Alpe.

ODHOD IN PRIHOD

Odhod iz Podnanosa: 30. julija 2016 ob 9.00 iz placa

Prihod v Podnanos: 6. avgusta 2016 okrog 16.00 na plac

CENA

Cena tabora je  90 evrov. Za vsakega  naslednjega  otroka v družini pa  60 evrov. V ceno so vključeni stroški prevoza na tabor in nazaj, vsi stroški bivanja, prehrane in malice za na pohod.

PLAČILO

Možnost plačila bo v petek 1.7.16 in 15.7.16 v društveni sobi nad buffetom od 20. – 21. ure, takrat boste lahko poravnali ceno taborjenja (v dveh obrokih ali celotno) in članarino. Plačilo lahko nakažete tudi s plačilnim nalogom UPN na transakcijski račun. Na plačilni nalog UPN poleg prejemnika (PD Podnanos) in zneska izpolnite še:

• ime in priimek udeleženca (otroka)
  • namen plačila: tabor MOJSTRANA
  • TRR: 04751 – 0000 314 379
  • referenca: 00 2016

Vsak otrok, ki se udeleži tabora mora imeti tudi plačano članarino za tekoče leto (ta naj bo plačana najkasneje do 15.7.2016). Otrokom do vključno 10. leta starosti jo krije PD Podnanos, ostali pa jo lahko poravnate v pisarni TIC Podnanos vsako soboto dopoldne ali v zgoraj navedenih terminih.

NA LETOŠNJEM TABORJENJU TE ČAKA:

ležanje v spalni vreči in posedanje okrog tabornega ognja, osvajanje vrhov, orientacijski tek, družabne igre in delavnice, planinski krst, spoznavanje novih prijateljev…

PRIJAVE IN INFORMACIJE

Prijavnice oddate najkasneje do 1.7. 2016.

Lahko se prijavite tukaj ali pošljete na elektronski naslov: info@pd-podnanos.si (s pripisom vseh podatkov, ki so na prijavnici).

Dodatne informacije:

• Predsednik društva: Sandi Nabergoj (041 961 598)
  • Tajnica: Irma Božič (040 154 260)
  • Vodja tabora: Miha Božič (040 846 279)

SEZNAM OBVEZNE OPREME

• Nahrbtnik (primeren starosti otroka)
  • Termovelur,
  • Več parov dolgih hlač in majic!
  • Anorak, bunda, kapa, dežnik
  • Planinski čevlji z dobrim podplatom, telovadni copati, obutev za v taboru
  • 8-10 parov nogavic
  • Kratke hlače
  • Majice s kratkimi rokavi
  • Kopalke
  • Perilo za 8 dni
  • Robci
  • Spalna vreča, ležalna blazina , po potrebi še dodatna odeja
  • Baterijska svetilka
  • Plastenke za vodo, posoda za hrano, jedilni pribor (nož, vilice)
  • Pribor za osebno higieno
  • Obliži za žulje (obvezno!)
  • Zaščita pred soncem (pokrivalo, sončna krema) in klopi
  • Članska izkaznica (s plačano članarino), izkaznica Mladi planinec
  • Pisalni pribor
  • Osebni dokument, zdravstvena izkaznica in nekaj denarja za osebne potrebe

* zaradi možnosti dežja priporočamo, da so oblačila v potovalni torbi spakirana v najlon vrečkah.